Τα ονόματα όλων των υποψηφίων Στο Επιμελητήριο Μεσσηνίας. - ΚΑΛΑΜΑΤΑ NEWS - ΚΑΛΑΜΑΤΑ NEWS
Τα ονόματα όλων των υποψηφίων Στο Επιμελητήριο Μεσσηνίας.

Τα ονόματα όλων των υποψηφίων Στο Επιμελητήριο Μεσσηνίας.

Share This
Μετά την ολοκλήρωση της χθεσινής συνεδρίαση η Εκλογική Επιτροπή για τις Επιμελητηριακές εκλογές του Επιμελητήριου Μεσσηνίας που θα πραγματοποιηθούν στις 5,6,7 & 8 Δεκεμβρίου 2011 ανακηρύσσει τους υποψηφίους κατά συνδυασμό και τμήμα ως ακολούθως:
1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΤΙΜΟΝΟΠΩΛΙΑΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ: ΨΑΛΤΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτ
ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟ (ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜ
1
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
του
Νικολάου
2
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
του
Νικολάου
3
ΨΑΛΤΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ – ΗΛΙΑΣ
του
Παναγιώτη
ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ


Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
του
Νεόφυτου
2
ΓΚΟΥΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
Ιωάννου
3
ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗ ΕΛΕΝΗ
του
Σταύρου
4
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
του
Ιωάννη
5
ΤΣΙΓΚΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
του
Ιωάννη
6
ΤΣΙΧΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
Μιχαήλ









ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ (ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)


Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ


1
ΜΗΤΣΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
του
Παναγιώτη
2
ΣΤΕΦΑΝΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
Τηλέμαχου




Ητοι:

1. Συνδιασμός: «Αγωνιστική Αντιμονοπωλιακή Συνεργασία».

Επικεφαλής:ΨαλτήραςΝικόλαος



Υποψήφιοι

Βιοτεχνικού(Μεταποίησης)

Τμήματος

(3)

Υποψήφιοι

Εμπορικού

Τμήματος

(6)

Υποψήφιοι

Επαγγελματικού (Υπηρεσιών)

Τμήματος

(2)

2. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑ»-ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ του Δημητρίου
ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟ (ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Παναγιώτη

2

ΔΙΚΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

3

ΘΕΟΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αθανάσιου

4

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Διονυσίου

5

ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

6

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

7

ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Αναστασίου

8

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

9

ΚΥΡΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

10

ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

11

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου

12

ΜΑΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστάσιου

13

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

14

ΜΠΑΡΤΖΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Νικολάου

15

ΜΠΟΜΠΟΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Προκόπιου

16

ΞΥΓΚΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη

17

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

18

ΠΙΦΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Αναργύρου

19

ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του Αθανασίου

20

ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

21

ΣΚΑΡΠΑΛΕΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Γεωργίου

22

ΤΣΙΜΠΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

23

ΤΣΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

24

ΦΡΑΓΓΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικόλαου

25

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ του Κωνσταντίνου

26

ΨΥΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ του Γεωργίου

2

ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου

3

ΗΛΙΑΚΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Γεωργίου

4

ΒΑΜΒΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Νικόλαου

5

ΒΡΥΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

6

ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους

7

ΓΚΡΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου

8

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

9

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

10

ΚΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

11

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του Αντωνίου

12

ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη

13

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

14

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΣΤΑΘΗΣ του Νικολάου

15

ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Δημητρίου

16

ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Ιωάννη

17

ΚΑΤΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του Κωνσταντίνου

18

ΚΑΤΣΙΒΕΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Παναγιώτη

19

ΚΟΛΙΤΣΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία

20

ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Χρήστου

21

ΚΩΣΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου

22

ΛΟΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου

23

ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

24

ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου

25

ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δονάτου

26

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ του Σωτηρίου

27

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του Βασιλείου

28

ΠΑΝΤΑΖΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ευστρατίου

29

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννη

30

ΠΑΧΗ ΜΑΡΙΚΑ του Πολυζώη

31

ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σπύρου

32

ΠΡΑΤΤΗ ΜΑΡΙΑ του Πολυζώη

33

ΣΑΡΑΝΤΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ευστρατίου

34

ΣΙΨΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

35

ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου

36

ΤΕΡΙΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαράλαμπους

37

ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ηλία

38

ΦΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

39

ΦΛΕΣΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Νικολάου

40

ΨΗΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (Λίλιαν) του Αλεξάνδρου

41

ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ανδρέα



ΤΜΗΜΑ ΕΞΑΓΩΓΙΚΟ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1

ΓΥΦΤΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ανδρέα

2

ΔΕΡΕΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

3

ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Αριστείδη

4

ΚΑΛΛΙΚΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου

5

ΝΙΚΗΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

6

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

7

ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ιωάννη





ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ (ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Νικολάου

2

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Σπυρίδωνος

3

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αλεξίου

4

ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

5

ΒΑΓΕΝΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του Νικολάου

6

ΒΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη

7

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Μιχαήλ

8

ΒΟΡΒΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

9

ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου

10

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Αναστασίου

11

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

12

ΔΡΟΥΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

13

ΔΩΔΕΚΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

14

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου

15

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Αθανασίου

16

ΙΑΚΩΒΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ηλία

17

ΚΑΙΣΑΡΗ ΧΡΥΣΟΘΕΜΗΣ του Γεωργίου

18

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αλεξάνδρου

19

ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

20

ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΩΣ του Γεωργίου

21

ΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σωτηρίου

22

ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου

23

ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

24

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη

25

ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη

26

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σωτηρίου

27

ΛΟΥΚΙΠΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

28

ΜΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Πέτρου

29

ΜΑΜΜΩΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου

30

ΜΟΥΤΕΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ανδρέα

31

ΜΠΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη

32

ΜΠΟΥΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

33

ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Σταύρου

34

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σταύρου

35

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του Βάιου

36

ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΕΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Σωτηρίου

37

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του Αυγερινού

38

ΤΣΟΥΜΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη

39

ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστάσιου

40

ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

41

ΦΡΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία

42

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

43

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου

44

ΧΟΧΩΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Ευαγγέλου

45

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

46

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΟΝΗΣ του Διονυσίου





ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ

Α/Α/

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1

ΚΑΡΝΟΥΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

2

ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Ευαγγέλου

3

ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου

4

ΜΟΥΣΤΡΟΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

5

ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του Νικολάου





ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1

ΚΑΥΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του Μιχαήλ

2

ΚΥΡΙΑΚΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου

3

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Αντωνίου

4

ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου

5

ΣΑΡΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Αγγέλου

6

ΣΠΥΡΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Βασιλείου

7

ΤΡΙΓΚΙΛΙΔΑΣ ΒΑΣΕΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννου

8

ΤΣΟΥΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου



Ητοι:



2. Συνδυασμός: «Δημιουργική Μεσσηνία».

Επικεφαλής:Καραμπάτος Γεώργιος



Υποψήφιοι

Βιοτεχνικού(Μεταποίησης)

Τμήματος

(26)

Υποψήφιοι

Εμπορικού

Τμήματος

(41)

Υποψήφιοι

Εξαγωγικού

Τμήματος

(7)

Υποψήφιοι

Επαγγελματικού (Υπηρεσιών)

Τμήματος

(46)

Υποψήφιοι

Μεταφορών

Τμήματος

(5)

Υποψήφιοι

Τουρισμού - Πολιτισμού

Τμήματος

(8)


3. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΝΕΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ»-ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ του Παναγιώτη
ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟ (ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

του

Παντελή

2

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Θεοδώρου

3

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Δημητρίου

4

ΓΚΟΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Γεωργίου

5

ΔΙΚΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

του

Δημητρίου

6

ΚΑΝΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

του

Βασιλείου

7

ΚΟΤΤΑΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

του

Κλείμη

8

ΚΟΥΤΕΛΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

του

Φωτίου

9

ΚΡΑΣΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

του

Αντωνίου

10

ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Μηχαήλ

11

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Ιωάννη

12

ΝΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΗΛ

του

Κων/νου

13

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του

Σωτηρίου

14

ΠΑΧΤΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

του

Δημητρίου

15

ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Κων/νου

16

ΠΤΕΡΝΕΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

του

Ευαγγέλου

17

ΣΠΗΛΙΑΔΗΣ ΣΠΗΛΙΟΣ

του

Ιωάννη

18

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

του

Νικολάου

19

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

του

Σωτηρίου

20

ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

του

Αναστασίου

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

Βασιλείου

2

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Ηλία

3

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Τρούμαν)

του

Δημητρίου

4

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

του

Γεωργίου

5

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

του

Παναγιώτη

6

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

του

Νικολάου

7

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του

Γεωργίου

8

ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΗΛΙΑΣ

του

Βασιλείου

9

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

του

Παναγιώτη

10

ΛΕΥΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ

του

Πέτρου

11

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

του

Ηλία

12

ΝΙΚΑ ΝΙΚΗ

του

Ηλία

13

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

του

Διονυσίου

14

ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

του

Βασιλείου

15

ΣΚΑΡΠΑΛΕΖΟΥ ΗΛΙΤΣΑ (Λίτσα)

του

Γεωργίου

16

ΤΣΑΜΗ ΟΛΓΑ

του

Ευσταθίου

17

ΤΣΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

του

Ευσταθίου

















ΤΜΗΜΑ ΕΞΑΓΩΓΙΚΟ





ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO
1

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ

του

Κων/νου

2

ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Παναγιώτου

3

ΚΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

του

Αθανασίου

4

ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Αναστασίου

5

ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Χαριλάου

6

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (Σίσσυ)

του

Χαραλάμπους

















ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ (ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)











ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ





1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Αθανασίου

2

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Γεωργίου

3

ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του

Πελοπίδα

4

ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

του

Δημητρίου

5

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

του

Αναστασίου

6

ΓΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Κων/νου

7

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΝΑ (Καίτη)

του

Δημητρίου

8

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

του

Γεωργίου

9

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του

Ηλία

10

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

του

Παναγιώτη

11

ΘΕΟΧΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ - ΕΙΡΗΝΗ

του

Βασιλείου

12

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Βίκη)

του

Διονυσίου

13

ΚΑΡΝΟΥΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Σπυρίδωνος

14

ΚΙΣΚΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

του

Φωτίου

15

ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Γεωργίου

16

ΚΟΥΛΙΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

του

Αθανασίου

17

ΚΟΥΜΠΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

του

Γεωργίου

18

ΛΑΓΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

Χρήστου

19

ΛΑΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

του

Ευσταθίου

20

ΛΑΣΚΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Νατάσα)

του

Γεωργίου

21

ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

του

Βασιλείου

22

ΜΟΥΤΕΒΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

του

Ιωάννη

23

ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

του

Ιωάννη

24

ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

του

Νικολάου

25

ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

Γεωργίου

26

ΜΠΟΥΡΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

του

Κων/νου

27

ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

του

Κων/νου

28

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Κων/νου

29

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Σωτηρίου

30

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

του

Μιλτιάδη

31

ΜΠΑΖΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

του

Ιωάννη

32

ΡΟΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

του

Παναγιώτη

33

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του

Αλέξανδρου

















ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ











ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ





1

ΔΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΟΣ

του

Χαραλάμπους

2

ΣΠΟΥΡΓΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

του

Κων/νου

3

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

του

Δημητρίου











ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜ
1

ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

του

Αθανασίου

2

ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του

Βασιλείου

4

ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

του

Νικολάου

5

ΤΕΡΙΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

του

Αντωνίου











Ητοι:
3. Συνδυασμός: «Νέο Επιμελητήριο»

Επικεφαλής: Γκούμας Γεώργιος
Υποψήφιοι

Βιοτεχνικού(Μεταποίησης)

Τμήματος

(20)

Υποψήφιοι

Εμπορικού

Τμήματος

(17)

Υποψήφιοι

Εξαγωγικού

Τμήματος

(6)

Υποψήφιοι

Επαγγελματικού (Υπηρεσιών)

Τμήματος

(33)

Υποψήφιοι

Μεταφορών

Τμήματος

(3)

Υποψήφιοι

Τουρισμού - Πολιτισμού

Τμήματος

(5)









4. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΣΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑ»



ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ: ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαρίλαου



ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟ (ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ)


ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

του

Δημητρίου

2

ΓΟΥΖΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

του

Νικολάου

3

ΜΠΑΛΑΧΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Παναγιώτου

4

ΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

του

Παναγιώτου

5

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

του

Αναστασίου

6

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

του

Σπυρίδωνος

7

ΨΥΧΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

του

Γεωργίου









ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ





ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ


1

ΑΒΔΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του

Κων/νου

2

ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΟΚΟΛΑΟΣ

του

Φωτίου

3

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

του

Παναγιώτου

4

ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Ιωάννη

5

ΚΑΤΣΑΡΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

του

Παναγιώτη

6

ΚΟΥΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

του

Βασιλείου

7

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Αναστασίου

8

ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

του

Σωτηρίου

9

ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

του

Γεωργίου

10

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

Σπυρίδωνος

11

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

Φωτίου

12

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Σταύρου

13

ΠΟΤΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ

του

Αποστόλου

14

ΠΡΑΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Σταύρου

15

ΣΚΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Ιωάννη

16

ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Ευστρατίου







ΤΜΗΜΑ ΕΞΑΓΩΓΙΚΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Γεωργίου





















ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ (ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)





ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του

Χαριλάου

2

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

του

Ανδρέα

3

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

του

Νικολάου

4

ΒΛΑΣΣΗ ΜΑΡΙΑ

του

Γεωργίου

5

ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Δημοσθένη

6

ΚΑΜΠΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του

Μιλτιάδη

7

ΚΑΡΓΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Γεωργίου

8

ΚΕΜΕΤΣΕΝΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

του

Αποστόλου

9

ΚΕΝΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

του

Βασιλείου

10

ΚΟΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

του

Ιωάννη

11

ΚΟΥΒΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

του

Σωτηρίου

12

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

του

Αναστασίου

13

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

του

Ηλία

14

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

του

Νικολάου

15

ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

του

Χρήστου

16

ΝΤΑΚΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

του

Γεωργίου

17

ΠΕΡΔΙΚΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

του

Σταύρου

18

ΠΕΤΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

του

Σπυρίδωνος

19

ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Κων/νου

20

ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

του

Ευαγγέλου

21

ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του

Γεωργίου

22

ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

Φωτίου

23

ΧΑΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Κυριάκου

















ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ











ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ





1

ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

του

Λεωνίδα











ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1

ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

του

Πέτρου

2

ΚΑΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

του

Παρασκευά





Ητοι:



4. Συνδυασμός: «Συνεργασία για την Ανάπτυξη στη Μεσσηνία»

Επικεφαλής:Αδαμόπουλος Δημήτριος



Υποψήφιοι

Βιοτεχνικού(Μεταποίησης)

Τμήματος

(7)

Υποψήφιοι

Εμπορικού

Τμήματος

(16)

Υποψήφιοι

Εξαγωγικού

Τμήματος

(1)

Υποψήφιοι

Επαγγελματικού (Υπηρεσιών)

Τμήματος

(23)

Υποψήφιοι

Μεταφορών

Τμήματος

(1)

Υποψήφιοι

Τουρισμού - Πολιτισμού

Τμήματος

(2)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here

Pages